+90 533 957 61 58 iletisim@turkiyecilingir.com

Sakarya Çilingir

Sakarya çilingir & Anahtarcı
Sakarya Anahtarcı

 

Sakarya geneli Çilingir ve anahtarcı hizmetimiz 7/24 kesintisiz çilingir hizmeti vermekteyiz Sakarya genelinde açil çilingir hizmeti sunmaktayız nöbetçi çilingir sistemimiz sayesinde siz değerli Sakaryalıra Kapıda kalma sorunu Yaşamayacak Sakarya çilingir NUmarası 4440193 ve üstteki resimden numaraları cevirebilirisniz.

Sakarya ÇilingirSakarya Tarihi:
Sakarya, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık yirmi ikinci şehri. 2015 yılı sayımına göre 953.181 nüfusa sahiptir. 16 ilçesi vardır.  Marmara Bölgesi’nin Çatalca-Kocaeli Bölüm’ünde yer alır.

Sakarya’nın kuzeyinde Karadeniz, batısında Kocaeli, Bursa, doğusunda Düzce ve güneyinde de Bolu ile Bilecik bulunmaktadır. Sakarya Nehri, Sakarya’nın Karasu ilçesinde Karadeniz’e dökülür.

Sakarya’da ekonomisinde tarımın önemli bir yeri vardır. Hendek, Karasu ve Kocaali ilçelerinde fındık yetiştiriciliği mevcuttur.  Ayrıca mısır tarımı da yapılmaktadır. Sakarya’da sanayi son zamanlarda gelişmeye başlamıştır. Son yıllarda kurulan sanayi kuruluşları bu sanayileşmeyi daha da artırmıştır. Sakarya, bir milyona yaklaşan toplam nüfusuyla İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Balıkesir’in ardından Marmara Bölgesi’nin en büyük beşinci şehridir.

Sakarya İlçeleri:
Adapazarı  Çilingir, Akyazı Çilingir, Arifiye Çilingir, Erenler Çilingir, Ferizli Çilingir, Geyve Çilingir, Hendek Çilingir, Karapürçek Çilingir, Karasu Çilingir, Kaynarca Çilingir, Kocaali Çilingir, Pamukova Çilingir, Sapanca Çilingir, Serdivan Çilingir, Söğütlü Çilingir, Taraklı Çilingir

Leave a reply

Scroll to Top