+90 533 957 61 58 iletisim@turkiyecilingir.com

Konyaaltı Çilingir

Antalya Konyaaltı Çilingir
Konyaaltı Çilingir

Türkiye geneli Kurumsal çilingir hizmeti veren firmamız günün 24 saati Antalya merkez ve diğer ilçelerinde Çilingir servisi vermektedir. Çilingir servisimiz Kapıda kalanlar için açil çilingir hizmeti, kilit değişimi, kilit arızası kapı kolu ve diğer kapı aksamları ile alaklı üçretli yardım sunmaktadır. Oto Çilingir servisimiz mevcut olup ayrıca araç anahtarı çoğaltma çipli anahtar tedariki ve yeniden anahtar çıkarmak gibi bütün işleriniz çilingir firmalarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. İrtibat numaramız 4440193 ve 0533 957 6158

Elektronik Anahtar,kasa anahtarı,oto anahtarı,oto kumandası,bariyer kumandası,kepenk kumandası ve diğer anahtar ve kumanda tamir kopyalama ve yedek çıkartmayı firmamız bünyesinde bulunan profesyonel anahtar makinaları ve ekipmanlarıyla yapmaktayız.

Konyaaltı çilingir, Altınkum Çilingir, Arapsuyu Çilingir, Gürsu Çilingir, Hurma Çilingir, Liman Çilingir,Uncalı Çilingir, ahatlı çilingir, kültür çilingir bölgelerinde 7/24 saat kapı açma işleri itina ile yapılır araba kapı açma işleride mevcuttur.

 

Leave a reply

Scroll to Top